DD Foundation

Democracy
Festival 2024

Korraldame üle-Euroopalist hübriid-arvamusfestivali

Hybrid European Democracy Festival on arvamusfestival, mille arutelualad paiknevad erinevates ülikoolilinnades üle Euroopa. Festival toimub 2024. aasta suvel Tartu 2024 kultuuripealinna põhiprogrammi osana.

Festivali pealava kõige suuremate aruteludega on Tartus ja toimub kultuuripealinna aasta nimel korraldatud Tartu [eel]arvamusfestival raames. 

Festival aitab leida Tartu, Lõuna-Eesti, Euroopa ja maailma põletavatele kultuurilistele, sotsiaalsetele, vaimsetele ja ökoloogilistele probleemidele leevendust läbi arutelukultuuri – loome keskkonna, kus erineva taustaga inimesed saavad kokku tulla, kogemusi jagada ning haaravalt käsitleda kohalikke, riiklikke ja Euroopa tasandi teemasid. 

Foto: Sulev Lange

Hübriidarvamusfestival Tartus ja Euroopas

Hybrid European Democracy Festival toimub projekti “Hübriidarvamusfestival Tartus ja Euroopas” raames, mis kuulub Euroopa kultuuripealinna Tartu 2024 põhiprogrammi. Projekti korraldab DD koos MTÜ Arvamusfestivali ja Üliõpilaskonna Sihtasutusega.

Hybrid European
Democracy Festival

Euroopa ülikoolilinnades toimuvad arutelualad ja arutelud. Festivali ingliskeelne pealava on Tartus. Euroopa-ülest festivali ja projekti tervikuna veab eest DD.

Tartu [eel]arvamusfestival

Tartus toimub samal ajal eesti-, vene- ja ingliskeelne füüsiline arvamusfestival, mida korraldab MTÜ Arvamusfestival Paide arvamusfestivali eelüritusena.

Võimalused tudengitele

Võimestame tudengiorganisatsioone festivali arutelusid arendama ning korraldame festivali peamiselt tudengitest vabatahtlikega. Koostööd tudengkonnaga veab eest Üliõpilaskonna Sihtasutus.

Liitu meeskonnaga

Otsime Hybrid European Democracy Festivali korraldamiseks hetkel valdkonnajuhte, kuid kogu projektimeeskond laieneb ka jooksvalt. Liitumiseks hoia silm peal DD kanalitel või võta ühendust.07

Kontakt:

Joanna Kurvits

Projektijuht


joanna (at) domusdorpatensis.org